top of page
old-peeling-cream-colored-wall-texture.jpg

GÜVENLİ GÖNDERİM

Ücretsiz Sigorta

Kargo gönderileri seyahat ederken çeşitli risklere maruz kalabileceğinden ürünlerinizi güvence altına almak için gönderilerinizi ücretsiz olarak sigortalıyoruz. Siparişiniz verildikten sonra özenle paketliyor ve gönderime hazırlıyoruz. Teslimat süreci boyunca sizi düzenli olarak bilgilendiriyoruz. Böylece siparişinizin nerede olduğunu anlık olarak takip edebiliyorsunuz. Ürünlerinizin size ulaşması genellikle 1-4 iş günü sürüyor. Ancak İndirim dönemi ve tatil günlerinde, artan sipariş sayısı nedeniyle teslimat daha uzun sürebiliyor.

AVANTAJLI TESLiMAT

1500 TL ve üzeri ürünlerde ise ücretsiz kargo hizmeti sunuyoruz. 

İADELER

Süreç nasıl işliyor?

Ürünlerinizi iade etmek istediğinizde, bu talebi ürünlerin teslimatından sonraki 30 gün içinde yapmanız gerekiyor. İade edilen ürünlerin orijinal ambalajında ve etiketleriyle birlikte olması, kullanılmamış ve hasarsız olması önemli. Ürünlerin iadesini aldığımızda, iade işlemini hızlı bir şekilde işleme koyuyoruz. İade süreci tamamlandığında size bilgilendiriyoruz.

ULUSLARARASI TESLİMATLAR

Uluslararası teslimatlar için farklı teslimat ücretleri ve teslimat süreleri geçerli olabilir. Ülke konumunun yanı sıra ürün ağırlığı ve boyutu da bu maliyetleri etkileyebilir. 

GİZLİLİK POLİTİKAMIZ

Verileriniz Güvende

Verilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bu nedenle, verilerinizi yetkisiz erişime, değişikliğe veya ifşaya karşı korumak için endüstri standardı güvenlik önlemleri alıyoruz. Kişisel verilerinizi üçüncü taraflarla paylaşmıyoruz, satmıyoruz veya kiralamıyoruz. Verileriniz yalnızca sipariş işleme ve müşteri hizmetleri amaçlarıyla kullanılır. Arthropozoic olarak, gizliliğinizi ve kişisel verilerinizin güvenliğini en üst düzeyde tutmaya kararlıyız.

bottom of page